צריכה לקבל אותו מגבר אמיתי
    

המדריך לרומנטיקה – והפעם, "כך תזיין פמיניסטית". בניגוד למה שאתה חושב, היא לא צריכה את השטות שבכותרת – ובינינו, זה המזל שלך
בואו נעשה את זה אלים. זה לא עניין של התקף פסיכוטי, אלא פשוט ככה צריך שהורגים קלישאה שמנה במיוחד: אלימות ואנחנו הם שני קווים מקבילים, אבל טבח קלישאות הוא עניין הכרחי כשהקלישאות מפריעות לזיין. ומכיוון שהיום אנחנו הולכים לדבר על זיון פמיניסטית, הטבח הכרחי. תיכף יהיה כאן דם. המון דם. אם אתה מהרגישים, קח אפידורל, קרם ידיים - ותאהב את עצמך. אם אתה רוצה לזיין פמיניסטית, תרים רגליים, תן לדם לזרום ותמשיך לקרוא.

הקלישאה: "פמיניסטית היא אחת שלא קיבלה זין מגבר אמיתי".

כדי לזיין פמיניסטית לא צריך לפתח כישורים מיוחדים, לא חדר כושר, לא המון אלכוהול, לא כסף, כלום. כדי לזיין פמיניסטית צריך לעבור להתנהלות מאוד מיוחדת. עכשיו תכיר את המאכלת שלנו. אנחנו צריכים אותה כדי להפריד אותך מהקלישאה. למה? כי הקלישאה הזו מפריעה לך. כל עוד לא תהיה מספיק גבר כדי להתמודד עם אישה שיכולה לזיין אותך בחזרה, לא תגיע לכלום בחיים. ואם ההורים שלך לא הצליחו לעשות ממך בן אדם, אנחנו נעשה את זה. רוצה הרדמה?

החלק הקשה מונח על הרצפה. אל תתבכיין. קצת כאב, אז מה? עכשיו לחלק האמנותי של הערב. אבל כדי שזה יקרה אתה צריך להתקרב למסך. מצוין. עכשיו תקרא, תפנים ותזכור טוב: פמיניסטית היא אישה. ממש אישה. נורא קל להגיד על מישהי שלא סופרת גברים שהיא עוד לא קיבלה זין מגבר אמיתי, מצד שני, בגלל שאנחנו בצד שלך, הנה סוד: היא קיבלה זיינים בדיוק באותה רמה שכל אחת אחרת קיבלה, ואתה יודע מה? אולי אפילו יותר. העניין הוא שהיא עוד לא מצאה את הגבר שיקבל ממנה זין. או, במילים שאפילו אתה תבין, היא עוד לא מצאה גבר שהיא יכולה לזיין. ואם אתה תהיה הגבר הזה, אתה נכנס לאזור ששמור רק לכאלה שמדליקים נרות שבת גם ביום ראשון, מעבירים זקנות את הכביש למחייתם ותורמים כליות לצדקה. בקיצור, גן עדן.

כדי שזה יקרה אתה צריך לבלבל אותה, ובמלחמה כמו במלחמה, הכול כשר. קודם כל היא צריכה לראות בך שני צדדים, את זה שהיא רוצה לזיין ואת זה שהיא יכולה לזיין. את זה שהיא רוצה לזיין, זה קל: זיפים של יומיים, סיגריה בזווית הפה, מבט מצועף, ישיבה על הבר תוך כתיבה בלתי פוסקת ואיזה מאלט וויסקי לא יכול להזיק. לגבי הגבר שהיא יכולה לזיין, זה קצת יותר מסובך. אתה צריך להראות פגיע. "הכניסיני תחת כנפך". זוכר? אם תגרום לה לרצות להניק אותך, אתה בדרך. להזדיין איתך או להניק אותך? יש פתרון ביניים. לזיין אותך. לא מסובך, נכון?

"לא מותק, אין לי בעיה שתשרפי את כל החזיות שלך אבל לפני זה, את יכולה להביא לי בירה?"

שגרת החיים עם בנות ששורפות חזיות יכולה להיות מתוקה ומענגת עד שהן מפסיקות לשרוף חזיות. תתפלא, אבל כל הזעם הזה, כל תנועות האגן הנמרצות, כל הקוויקים שהיא גוררת אותך אליהם לפני, אחרי ותוך כדי העבודה, כולם ייעלמו בשנייה אם לא תוסיף עוד קיסם למדורה. כן, חבר, אם אתה רוצה להמשיך ליהנות מכל אלה, אסור לך לשכוח לרגע שאתה גבר. זה אומר ש:

בירה אתה לא מבקש, אתה מחכה שיביאו לך.

על הזין שלך יום ההולדת של אימא שלה.

בשבת יש כדורגל. כל שבת.

פעם בשבוע לא מעניין לך את התחת אם היא גמרה או לא, העיקר שהילדים שלך יצאו לשחות

הבנת? מדורות הזעם שלה יפסיקו לבעור אם תשחק את המשחק שלה, אבל אם תיתן לה לפחות פעם בשבוע סיבה לשבור כוס בטירוף של עצבים ישר לתוך הקיר, או לגזור לחתיכות קטנות את הטי שירט שכל כך אהבת. רק אז תדע שאתה בדרך הנכונה לשמור על הזוגיות הפמיניסטית המזדיינת שלך. יא בן זונה.