אם צעירה, מי ידע תשוקותיך
    

אנחנו יודעים שזה נשמע תיכוניסטי ומפגר, אבל זה ככה: כל אמא גם הזדיינה קודם. ואם כך, אין סיבה הגיונית שהיא לא תעשה את זה שוב. כן, בדיוק, שוב גלשנו לאתרי פורנו אזוטריים
MILF – Mothers I'd Like to Fuck

ביצירת המופת האמריקאית "אמריקן פאי" הופיע לראשונה המושג M.I.L.F, ראשי התיבות של "אמא שהייתי רוצה לזיין". כאשר אחד מגיבורי הסדרה עבר חוויה מינית ראשונה וטובה עם אמא של חבר אחר וזכה להטמיע את ראשי התיבות הנ"ל בשפה האנגלית.

אבל מי, לעזאזל, רוצה לזיין את אמא? נכון שאם לאמא שלך קוראים היידי קלום, אנחנו בהחלט מוכנים לשקול את העניין. אבל כשברוב המקרים קוראים לה סוהא, אז זה יותר מזכיר לנו את אמא של אדיפוס כשאמרה לו: "עזוב שטויות אדי, העיקר שאתה אוהב את אמא". צמרמורת.

רק לאחרונה ראינו בגינה, שם אנחנו אוהבים להסתובב ולחפש אימהות צעירות, אמא אחת שהולכת עם הילד ומעיניה נשקף המבט התמים הזה שאומר: "אני, הקדושה מריה, מהיום מקדישה את כל חיי לילד. הלאה ממני כל הבלי העולם האלה. סקס? לא, לא שמעתי על זה. מה, זה משהו חדש?". ואת זה אתם רוצים לזיין? אבל אולי, רק אולי. אתם בעצם יודעים שכמה שהיא לא תנסה לתפור לעצמה מחדש את קרום הבתולין, הילד הזה שהיא מחזיקה על הידיים בכל זאת יצא מאיפה שהוא. ועוד יותר טוב, הוא גם נכנס לשם איך שהוא.

אל תשליכני לעת זקנה
אתרי ה- MILFעשויים רובם ככולם בז'אנר ה"ריאליטי – פורנו". כלומר, השחקניות הן, כביכול, אימהות אמיתיות שמשוכנעות להיכנס למיטה עם בחורים צעירים אל מול המצלמה. לנו זה נראה יותר כסוכנות תעסוקה לשחקניות פורנו מזדקנות. לעזאזל, אם הצלחנו לשכנע אותן שהילד ישן, שאף אחד לא יפריע ושאפשר להוריד את חולצת הטריקו הישנה הזאת, כבר השגנו את פנטזיות הפורנו שלנו.

אתרי פורנו? אצלנו?
ברור שלא. בינתיים רק האמריקאים עלו על הגל והקימו עשרות אתרים המוקדשים לנושא, חלקם מקצועיים כמו האתר של האסלר - למעשה כולם מקצועיים, רק שכאן הם לפחות גאים בזה - וחלקם מסוג ה"חובבניות" – אימהות אמיתיות עם תעודות שגורמות לך להרגיש שאילו הייתם רק מתאמצים, אתה וזוגתך שתחיה, הייתם גם אתם נהנים מחיי מין שהם מושא לקנאה. עד אז, כמובן, תמשיכו לקרוא "בלייזר".