זה לא אתה, זאת היא
    

יש שעות קשות באמצע הלילה, שבהן רק זו שכבר זרקה אותך יכולה להאיר אותן. "מותק, אני בבית. מה באמת, אני לא גר כאן יותר? נו, טוב, אבל כבר באתי, אולי נזדיין?"
אם יוצא לך לראות אדם טובע בביצה, העצה הכי טובה שתוכל לתת לו היא להפסיק להשתולל ולהכות את הבוץ עם הידיים. נכון, הוא יטבע, אבל לפחות לא ימות בהרגשה שהוא נאבק לחינם. המסקנה הזו חשובה, כי היום אתה הולך לעשות טעות. מה שיפה בטעות הזאת (יפה כמעט כמו לטבוע בביצה) הוא שאסור להיאבק בה. צריך ללכת איתה, ליהנות ממנה, ואם תוכל לשחרר קצת - זה בכלל יהיה תענוג.

היום הולכים לזיין את האקסית, שממש לפני חודשיים הסבירה לך שהיא ואתה זה כמו שני קווים מקבילים ושאר הבלה בלה. אז מצד אחד זה שמח, אבל מצד שני, זו טעות כל כך גדולה שאפילו חרא כמוך עלול להבחין בזה. מה שעוד נחמד בטעות הזו, הוא שכמו שאמרנו קודם, אסור להילחם בה, כי אז לא תזיין.

היא לא רצתה אותך אז. עכשיו היא לא תיתן לך ללכת.
תראה, לפני שהולכים לזיין את האקסית, יש עבודת אגו לעשות. אחרי הכל, זרקו אותך ואפילו מישהו עם יכולת הכחשה כמו שלך מבין שמישהי החליטה שאתה לא מספיק טוב בשבילה ומגיע לה יותר. אפשר להיעלב (כי היא צודקת), ואפשר לקחת את זה ולהשתמש בזה לטובתך. באייקידו ככל שהיריב שלך יפעיל יותר כוח - הוא ייפגע יותר. העיקרון עובד גם כאן: ככל שהיא זרקה אותך בדרך משפילה יותר, הזיון יהיה טוב יותר. אבל כדי שתזדיינו צריך להיפגש, ואחרי שהיא זרקה אותך ושרפה את כל הבגדים שלך יהיה קשה למצוא תירוץ. משהו שאצלנו תמיד עובד הוא המשפט הבא:

"מיכלי? היי מותק, מה שלומך? אני בסדר גמור, תשמעי אני קצת עסוק אבל עשיתי אתמול סדר בארון ומצאתי את החולצה שאת כל כך אוהבת, לא חיפשת אותה?"

אם בחורה שזרקה אותך שומעת שאתה עסוק, מסדר ארונות ורוצה להחזיר לה חולצה, מבחינתה זה אומר רק דבר אחד: יש לך מישהי חדשה שאתה מפנה לה מקום בארון, מבלה איתה את רוב היום והכי גרוע, היא מצאה חולצה ישנה של בחורה ולקחה את זה מאוד קשה. בחורה שמחברת את כל אלה אחד לשני ומאז שנפרדה ממך עדיין ישנה לבד, נכנסת למצב שבו הכי קל לזיין אותה. היא מתמלאת כעס ורצון לנקום. היא שכחה שהיא זרקה אותך, היא שכחה שלא היית נחמד להורים שלה, היא שכחה שפעמיים בשבוע היית חוזר הביתה מסריח מאלכוהול, היא שכחה הכל. עכשיו, נקמה.

איך תזיין אותה? תלוי איך היא זרקה אותך.
אם הפרידה נעשתה על רקע המשפט "זה לא אתה זה אני", תכאיב לה. לא שאנחנו בעד להכאיב לנשים, אבל יש מקרים (כמו זה למשל) שזה פשוט מתבקש. כשזה המשפט שהיא משתמשת בו זה אומר רק דבר אחד: מישהו חיכה לה למטה באוטו, הם היו בדרך לאנשהו והמשפט הכי מהיר שהיא מצאה זה זה. אז על הזלזול, על הבגידה ובכלל, תכאיב לה. אם הפרידה נעשתה לאחר שהיא תפסה אותך במיטה עם אחותה הקטנה - אתה בבעיה. מצד אחד זה נראה כאילו אתה אשם (לא בטוח. ששי גז היה מוציא אותה אשמה), אבל אם היא מספיק מופרעת, זה יכול להיראות כמו תחילתה של פנטזיה נפלאה במיוחד. זה המקום לשחזר. כל סיבה אחרת שבעטייה נזרקת ממש לא משנה, תשתדל ליהנות כי אחרי שתסיימו מחכה לך סיפור לא פשוט בכלל.

נשים מסופקות נוטות לפנטז. לא על סקס, יא אהבל. על לחזור לגור יחד.
עכשיו תיזהר. כמו חבלן בשדה מוקשים, כמו סטיווי וונדר בחנות חרסינות, כמו דודו אוואט בכדורי גובה. תיזהר. כל מילה שתוציא עכשיו יכולה לשמש נגדך כראייה בבית המשפט. אל תגיד לה שהיא הייתה נהדרת, אל תגיד לה שהיה מדהים, הכי טוב שלא תגיד כלום. בעולם מושלם היינו מייעצים לך לברוח כמו גנב בלילה, אבל מכיוון שזה לא עולם מושלם, אתה פשוט תשתוק עד שהיא תירדם. יש כאלה שיתפתו ללטף אותה קצת כדי שזה יקרה מהר יותר, טעות! ליטוף פירושו חיבה, חיבה פירושה, מובילים, דברים והופ – שוב אתם גרים יחד. תיזהר.