וירוס השפעת מת באלכוהול
    

ד"ר קיפניס פנה לעזרת המומחה, פרופסור חוטינר, כדי לדעת איך להתכונן למגפת השפעת הממשמשת. הפתרון? להשתכר היטב, כמובן
רופאי המשפחה מחלקים את גלי השפעת לשתי עונות עיקריות: מסוף אוקטובר עד לאמצע נובמבר ומאמצע פברואר עד תחילת מרץ. אל תשאלו אותנו למה - בשביל זה יש את הנודניקים מהפרסומת של הכללית. אחרי הכל אנחנו לא רופאים. מה שלא אומר כמובן שלא נוכל (כמו שאנחנו נוהגים לעשות בבלייזר) לתת לכם כמה טיפים לחיים בריאים ומאושרים יותר.

את הקוקטייל הבא רקח במיוחד לניוזלטר הזה טל חוטינר, הבן-אדם שאם ישאלו פעם אם יש מתנדבים שמוכנים לרדת לסוהא ערפאת כדי לקבל את הג'וב שלו (" מנהל מחלקת כהילים" באחת מחברות שיווק המשקאות הגדולות בישראל), קחו את המילה שלנו ששווה לכם לסתום את האף ולהרים את היד. טל חוטינר, בשבילכם ד"ר חוטינר, מציע את המתכון הבא שירפא - לטענתו - כל הצטננות: לוקחים מנה אחת של "ג'וני רד" (חוטינר טוען שוויסקים אחרים מאבדים את הטעם בערבוב, אבל הוא גם זה שמוכר את הג'ונים לסוגיהם, ככה שאי אפשר לדעת), מוסיפים מעט מים רותחים שהמסתם בתוכם שתי כפיות סוכר, 3 מסמרי ציפורן (לפני שאתם רצים ל "טמבור", מסמרי ציפורן קונים בחנויות תבלינים ואין להם צורה של מסמר בכלל) ופלח לימון. בוחשים יפה את הכל בכוס של וויסקי, ומיד מרגישים טוב יותר.

אם זה לא עבד, תנסו את גרסת ה"פורטה": לשתות את כל מה שנשאר בבקבוק של הג'וני-רד, זה כבר אמור לעזור.

לחוטינר היה עוד רעיון אחד: לקחת "קפטן מורגן ספייסד" (שזה, בעברית, רום מתובל) ולערבב אותו עם תה ומקלות קינמון, אלא שכאן כבר נשברנו: מילא קפטן מורגן (יש בזה אלכוהול), אבל תה? מקלות קינמון? מה אנחנו, הניוזלטר של "הזמן הורוד"? עדיף לרדת לסוהא ערפאת.