סדרת טלוויזיה שאתה חייב לראות – Entourage
    

מארק וולברג עשה סדרת טלוויזיה שופכת על כוכב הוליבודי שמעדיף להסתובב עם החבר'ה מהשכונה
מארק וולברג, מארקי מארק מהביסטי בויז, עבר מלהיות הילד הרע של בוסטון לילד הרע של הוליבוד, והצליח בסרטים כמו " בוגי נייטס" "שלושה מלכים" ובטח יש עוד כמה. על ימיו ככוכב מתחיל בהוליבוד, עת הביא עמו כמה חברים טובים שהסתובבו איתו, דאגו לכל מני סידורים ובתמורה זכו ליהנות מהשיירים ומסגנון החיים ההוליבודי, הוא עשה את אחת הסדרות השופכות ביותר שיש היום על המסך (בינתיים באמריקה, בקרוב על המחשב שלכם).

הסדרה, Entourage ("פמליה"), הופקה על ידי רשת HBO, מה שאומר שאנשים מדברים שם כמו בחיים (וכמו שאנשים שהם צעירים מקווינס שבאו עם האחוק שלהם להוליבוד לזיין דוגמניות מדברים), והיא מבוססת במידה רבה מאוד על חייו של וולברג עצמו. הגיבור, וינס, הוא יפיוף שמצליח בלי להתאמץ בכלל ("למה אתה רוצה שאני אקרא את התסריט? גם בסרט הקודם שלי ידעתי מי הרוצח רק כשראיתי אותו"), ואיתו מגיע אחיו המבוגר, שחקן כושל מעט שמנסה להיזון מתהילתו (בגילומו של קווין דילון, אחיו הפחות המצליח של מאט). איתם עוד Turtle, המשמש כנהג החבורה ומארגן הגראס, ואריק, האחרון, החבר הטוב והרציני, שמנסה לנהל עבור וינס את ענייניו.

חוץ מזה יש להם סוכן מושחת ורודף בצע בנוסח הוליבוד, אולי התפקיד הכי מצחיק בסדרה, בגילומו המשכנע של ג'רמי פיבן. בקיצור, עד שמישהו ירים את הכפפה ויביא את הסדרה הזאת, תיאלצו לעשות דברים שאנחנו לא רוצים לעודד כאן, כדי לראות אותה. אולי זה יעזור לכם לדעת שהגיבורים של הסדרה, במקומכם, לא היו חושבים פעמיים.