המתרגלת, את אוכלת?
    

מוסף בלייזר לרומנטיקה שכחנו כבר איזה מספר: אתה סטודנט? רוצה להביא למתרגלת שלך? הפרטים בפנים
יש מעט מאוד זיונים שתזכור כל החיים. יש כמובן את הזיון הראשון. יש את הזיון הראשון שלא עלה לך כסף ויש את האורגיה הראשונה (אל תשפיל מבט, לא כולם עובדים בבלייזר). ולמה אנחנו מספרים לך את כל זה? כי היום אנחנו הולכים לדבר על אחד הזיונים שלא תשכח כל החיים, זיון עם המתרגלת שלך.

אבל קודם שאלה: איך הרגשת ששמעת שזכריה זביידי זיין את טלי פחימה? בדיוק על זה אנחנו מדברים. בכל זיון מתרגלת אתה גם דופק קצת את הבוס שלה. המרצה. כן, כן, אותו מרצה שדפק לכם שאלות שלא דיברו עליהם פעם אחת בכיתה, אותו מרצה שדפק לך את הנסיעה לסיני בחופש בגלל המועד ב' המזוין הזה, אותו מרצה שבכל פעם שאתה מסתכל עליו אתה מדמיין אותך עובד על הברכיים שלו כמו שרק רוי קין יודע. כן, חבר. בכל פעם שאתה מזיין מתרגלת אתה מראה לבוס שלה מי כאן הגבר. תרגיש חופשי להכאיב לה. מגיע לו.

אם יצא לך פעם בחיים להיות ליד אישה ערומה, בטח כבר גילית שיש כל מיני מחשבות שעוברות לך בראש ולא ממש מסתדרות עם זיונים כמו שראית בסרטים כחולים. טוב, ברור שלא ראית. אנחנו מאמינים, השפריצים על הקיר זה ממי שגר בדירה הזאת לפניך. אז אם יש לך קיקים כאלה, מתרגלת תכניס אותך לעולם חדש של סטיות שאתה ממש לא צריך להתנצל עליהן. אחרי הכול, מה יותר טבעי מלהגיד לה בנונשלנטיות באמצע: "לא סיכמתי את השיעור, המתרגלת. אני חושב שמגיע לי עונש". היא תיזכר פתאום שלמרות שהיא מצצה ממש לפני שנייה על הברכיים, היא עדיין יותר חכמה ממך ואתה תזכה סופסוף לקבל עם הסרגל על התחת, כמו שכל כך רצית.

למתרגלת לא צריך להזמין מונית אחרי הזיון. לא כי היא לא נשארת לישון, פשוט כי מתרגלת לא מזיינים בבית. לה זה יישמע כמו סטייה באמת מופרעת, ואתה תימלט משינה בכפיות ממש בקלות. כשאתה מזיין מתרגלת אז הספרייה, המעבדה, הכיתה והשירותים בבניין הפקולטה למדעי החיים, כולם מקומות לגיטימיים. מה למה? כי היא מתרגלת וכי ככה אתה נדלק. מבריק, אה? אנחנו יודעים. ואתה, תמחק את החיוך הטיפשי הזה, בגילך כבר היית אמור לדעת את כל הדברים האלה לבד.