ההיא מהטלוויזיה ירדה לי
    

לסבסב סלבריטי זה כמו לתת גול בדרבי, יותר מאושר מזה לא תהיה בחיים. החלק החמישי במדריך בלייזר לרומנטיקה
האמת שבלזיין סלבריטי נשבר אחד מחוקי הזיונים הבסיסיים. היא נשארת לישון. לא כי היא רוצה, אלא כדי שיהיה לך מספיק זמן לצלם אותה בעירום, או להזמין חבר שישתה אתכם קפה בבוקר ויתפוצץ מקנאה. כמות האושר שמושגת אחרי זיון סלבריטי עומדת ביחס ישר למידת ההשקעה שבמציאת זיון כזה.

ראשית, היא סלבריטי, אתה סמרטוט. למה שהיא תסתכל עליך? ואם היא כבר הסתכלה, למה לכל הרוחות והשדים אתה חושב שיש לך סיכוי? רבים וטובים נפלו במלכודת הסלבריטי. החלשים נפלו כבר בשלב הסינון הראשוני, בדרך משפילה במיוחד, והחזקים שרדו זמן קצר והועפו אחר כבוד. למה? כי אף אחד באמת לא יודע לפצח את העניין הזה שנקרא סלבריטי. מדובר במישהי שהצליחה ואין לאף אחד מושג למה. היא לא שרה יפה, היא לא שחקנית מדהימה ואולי אפילו היא לא הבת של אף אחד. היא פשוט הייתה במקום הנכון בזמן הנכון.

אה, ושכחנו, היא באמת פצצה איומה. אין מילים לתאר אותה, היא דומה לשחקנית אחת מאוד מפורסמת, היא הזדיינה עם איזה מפיק שנתן לה תפקיד מרכזי באיזה סדרה ושבוע היא אפילו יצאה עם איזה בלם, זמר או דוגמן. הסיכוי היחיד שלך לזיין אחת כזאת הוא לא לדעת את כל מה שקראת כאן עד עכשיו. בדיוק ככה.

יש דבר אחד שמטריף את כל הסלבריטי'ס, והוא שזה העומד מולם לא יודע מי הם. סלבריטי משקיע את כל כוחו במטרה אחת. שיידעו מי הוא. ואם אתה עומד מול אחת כזו וממש לא יודע מאיפה היא מוכרת לך, היא באמת תכעס. היא תשאל אותך ואתה תגיד שלא, אתה לא מכיר אותה. היא תשאל אם אתה בטוח ואתה תמשיך להתחצף ותשאל: "למה את שואלת? אני אמור להכיר?". עכשיו היא כועסת. עכשיו היא רותחת. בשביל מה היא הזדיינה עם הבמאי השמן הזה עם השערות על הגב? היא מחייכת אליך אבל בפנים מתפרץ אצלה הווזוב. עכשיו חבר, הכל בידיים שלך, אם יש לך את המילים הנכונות, היא תתעורר אצלך מחר בבוקר וסביר להניח שמחרתיים ציפורה תתקשר.

ואם לא? אז נכשלת. לזה, אתה כבר רגיל.