היא לא זונה, היא מוכרת מזונות
    

החלק הרביעי במדריך הרומנטיקה של בלייזר: איך תחטיף למוכרת בחנות לכלי בית, ואיך תבריג למוכרת במעדניית גורמה
קודם כל - תיזהר
למה? כי ממש עכשיו אנחנו הולכים לדבר על זיון המוכרת בחנות כלי הבית. ולמה צריך כל כך להיזהר? תחשוב. חשבת? אם מה שלא תפוס על ידי כדורגל ופורנו במוח שלך מספיק דומיננטי כדי לעבד מידע, בטח הבנת שמוכרות בחנויות כלי בית הן המסוכנות ביותר לזיון. הסיבה היא שהן לא מחפשות זיון - הן רוצות להתחתן. לא סתם הן עובדות בחנות שקונים סרוויסים. אז לפני שאתה ניגש לזיין מוכרת בחנות כלי בית, אנחנו ממליצים על התנהגות של חבלן משטרה. אחרי הכל, תנועה אחת פזיזה וזה נגמר.

מוכרת בחנות כלי בית לא שונה ממוכרת באף חנות אחרת, פרט לעובדה שמבחינתה כל קליינט שמגיע לקופה מועמד אצלה להגיע לחופה. היא מיואשת, היא מזדקנת, אמא שלה התקשרה היום כבר שלוש פעמים והיא באמת על הקצה.

רחמים? לא אצלנו. ייאוש הוא מצב צבירה מצוין ובינינו, גם אורגזמה במצבה זה משהו שלא מובן מאליו. הכלל כאן הוא מאוד פשוט: אתה ניגש רק למדפים שמונחים עליהם מוצרים שיבהירו את עובדת היותך מוכן לקשר. סכו"ם, כלי בישול, קערות גדולות, ואזות – ואם המוכרת כוסית במיוחד, אתה יכול להיראות מתעניין אפילו בתמונות רומנטיות. היא תבחן אותך בזווית העין, תתעלם. חמש דקות אחרי אתה ניגש לקופה ובחיוך מבויש שואל: "נניח שהיינו גרים יחד, על איזה וילון היית הולכת?". בדרך הביתה תקנה קונדומים, אתה לא יכול לדעת כמה קוראי "בלייזר" הקדימו אותך.

סקס, רוסטביף ושיזדיין הרוקנ'רול
זייני שכל אוהבים לדבר הרבה על הקשר בין סקס ואוכל. נכון, יש קשר. במיוחד אם במעדנייה מול הבית שלך עובדת מישהי שנותנת תחרות יפה לרוסטביף. אבל מה עושים? קודם כל, מחכים. מעדנייה זה מקום חושני רק באמצע השבוע. בשישי בבוקר, כשכל נערי כנופיות ההיי-טק באים לבזבז את המשכורת, לא יהיה לה זמן בשבילך.

אתה תבוא בראשון אחרי העבודה כשיש לה מספיק זמן, תיכנס עם מבט של כלב מוכה בעיניים ותבקש ממנה להמליץ לך על יין אדום יקר במיוחד. כשהבקבוק אצלך ביד לך לכיוון דלת הכניסה. שנייה לפני שאתה יוצא, תחזור אליה. יין טוב לא הולך לבד ולכן בקש ממנה מבחר גבינות. כמובן שאין לך טיפת מושג במה טוב ולכן אתה תבקש לטעום. חתיכה, שתיים, שלוש - ואז מגיע המוב של הערב. אתה מבקש פותחן, פותח את היין ומוזג לשניכם בטענה שהגבינות קצת ייבשו אותך. המהלך האצילי ישאיר אותה פעורת פה. כאן נעצור ונפה אותך לסרטו של פיטר גרינוואי "הטבח הגנב אשתו והמאהב". דלג על כל השעמום עד שתגיע לקטע הזיון במטבח. זה מה שמחכה לך. באחריות.