"בחיים אל תתנצל שיש לך זין"
    

זה המוטו של ספר שאתה חייב לקרוא – "האיש שכתב את הספר" מאת אריק טארלוף
עזרא גורדון הוא מרצה לספרות אנגלית באוניברסיטה דתית נידחת וקפוצת ישבן. במהלך שהוא פנטזיה נערית לחלוטין, הוא מגיע לבקר בלוס אנג'לס אצל חבר ותיק שהפך למו"ל ספרות פורנוגרפית. הוא מזיין כוסיות מדהימות שאחת מהן גם מתאהבת בו, מקבל הצעה לכתוב ספר פורנו וכותב את רב המכר של השנה, שפמיניסטיות מתווכחות עליו בטלוויזיה ומאמרים בזכותו מופיעים בכל המוספים הנחשבים. רק שלעזרא יש בעיה: אסור שידעו שהוא זה שכתב את הספר, כי מי יודע מה יקרה. הדיקאן, שהוא הכומר ואבא של חברתו הצדקנית יכעס, ובכלל אוי ואבוי.

סביב הדילמה הלא ממש רצינית הזו (להמשיך לחיות בחובות ובאווירת צנזורה דתית או לזיין כוסיות בלוס אנג'לס ולהתארח אצל ג'יי לנו. נורא קשה להחליט) כתב אריק טארלוף, שהיה בעבר כותב הנאומים של ביל קלינטון, מהתלה גברית משעשעת ולא מתנצלת, שתענג אתכם בחופש או בחג כמו שראוי. רק לצורך הדגמה, תראו איזו המלצה נאה התפלקה למבקר של "תרבות וספרות" ב"הארץ", עמרי הרצוג, כשהוא חיפש, כך נראה, מלים חריפות כדי לגנות את הספר:

"הרומאן עומד בסימנה של פנטסיה גסה ומוכרת, שיוצרת זיקה בין כיבושים מיניים לבין הגשמה כלכלית ומעמדית בעבור הגברים. הוא משקף פרדיגמה החושפת את הקשר שבין זילות נשים ובין הגשמתו של החלום הקפיטליסטי, והוא עושה זאת באופן כה קריא, מבדר ומוצהר, עד כי הקריאה בו הופכת לביטוי מסוכן של פתייניות פופולרית".