תגידי, המכנסיים האלה מדגישים לי את החבילה?
    

לא שאנו חושבים ששיכורים כמוכם באמת יתפסו זיון, אבל שלפחות תדעו מה אתם מפסידים. החלק השלישי במדריך הרומנטיקה של בלייזר: כך תזמבר זבניות מכיכר המדינה
כסף כבר הוצאת, למה שלא תוציא גם איזה זיון?
משפט בסיסי מאוד בתורת הזיונים גורס, שככל שעיסוק האובייקט המיני המיועד מיוחד יותר, כך גדל הסיכוי שהסדינים יתכלו מפרצי תשוקה ועודף יצירתיות. ולמה אנחנו מזכירים לך את זה? כי היום אנחנו הולכים לדבר על זיון שאם שוקלים אותו לפי המשפט הנ"ל, עדיף לעשות ביד. הזבנית.

קודם כל, מוכרת הבגדים.
מכיוון שקניית בגדים לא נחשבת בעינינו כדרך הגיונית להעביר את הזמן (ואם כן, עזוב הכל עכשיו, לך לספריית הדי וי די הקרובה וקח את "הכי גאים שיש" - גרסת הבמאי), מוכרת בחנות בגדים צריכה להיות כוסית לפחות כמו 750 גרם של אנטרקוט מיושן מדיום וול, כדי שתיכנס לחנות ותתחיל לחשוב אם היא תתאים לסדינים שלך או לא. מצד שני, אנחנו בטוחים שאפילו ליד שלך נמאס ממך ובאמת כבר הגיע הזמן שתתקע אותו איפשהו, אבל גם עכשיו, במצב הזה, שנייה לפני שאתה נופל ומוכן לפתות את בעלת הבית, קח אוויר ולך לפי שיטת ארבעת השלבים.

שלב ראשון: זהירות, ילדים לפניך!
תעשה לעצמך טובה, אם כבר הגעת לחשוב על לזיין מוכרת בגדים, אל תעשה את זה עם מוכרות שעובדות בחנויות ג'ינסים, טי שירטים, ואם להיות מדויק – חנויות הקניונים לסוגן. למה? כי יש סיכוי סביר שאחרי שתגמור בפעם השנייה היא תוציא מהתיק ספר מתמטיקה ותבקש ממך עזרה בשיעורים (כן חבר, היא בת 16) עד כמה שאנחנו יודעים, לזיין קטינה זה לא ממש חוקי ואם תיתפס קיים סיכוי סביר שמישהו יזיין אותך - לא מעט במשפט, והרבה אחר כך בכלא.

שלב שני: לך על מותגים
כיכר המדינה הוא מקום טוב לחפש בו. יבואני מותגי היוקרה (וסרסורי צמרת) יודעים שאף אחד לא יוציא 700 שקל על טי שירט אם תעמוד מולו מוכרת בת ימית בת 15, ולכן רוב המוכרות בחנויות האלה מעט בשלות יותר, מנוסות יותר, והכי חשוב – מחפשות בעל עשיר. הן רואות בעל בכל לקוח פוטנציאלי, ואתה הולך להרוויח מזה.

שלב שלישי: תיראה מבין
אם נכנסת לחנות בכיכר המדינה, קח בחשבון שהמוכרות שם מבינות איזה דבר או שניים בבגדים. לכן, לפני הכל, אל תוציא מילה. גש לפריט הכי יקר שיש בחנות (כן, יש מכנסיים שעולים 2,400 שקל) ותתחיל למשש את הבד בהתפעלות.

אנחנו ממליצים על ביקור מקדים בחנות, כדי שתדע בדיוק איפה נמצא הפריט היקר ביותר, וכך כשתיכנס בפעם השנייה כל המוכרות מייד יתפעלו מהדרך שבה ניגשת תוך שניות למותג הכי יקר.

שלב רביעי: אל תקנה כלום, ממילא אתה במילנו בשבוע הבא. תקנה שם.
כמובן שבאמצע בחינה מדוקדקת של המכנסיים תגיע שיחת טלפון. אתה תסנן קללה, תסגור את הטלפון ותשאל את המוכרת: "אולי תוכלי להגיד לי בבקשה איפה במילנו אני יכול למצוא את המכנסיים האלה? הרגע הודיעו לי שיש לי טיסה דחופה הערב". הטיסה היחידה שתהיה לך הערב, אחרי המשפט הזה, היא שתיסע הביתה להספיק להתקלח לפני שתזיין את המוכרת אצלה בדירה. תבלה.