את הדרגות דווקא אל תורידי
    

תדע כל אם עברייה שהיא מפקידה את בתה הקצינה בידיהם של חיילים שלא היו שבועיים בבית. החלק שני במדריך הרומנטיקה: כך תוריד קצינה על ארבע
רוצה קצינה? ברור שכן. מי לא? אחת כזו שבקלות אתה יכול לדמיין איך בקול בטוח וסמכותי היא מורה לעשרות חיילים לבצע משימה ממש מיותרת, שיוצאת מכל דיון כשהיא משאירה מאחוריה בחדר עשרות כרסתנים רווי פלאפלים ועטורי זקפה (עד כמה שזקפה יכולה להזדקף במלכודת המוות שבין הכרס ללחץ מכנסי הדקרון). אתה רוצה קצינה – ואנחנו הולכים ללמד אותך איך תשיג אחת.

פרט לזה שתזיין קצינה בקלות, אין ממש סיבה טובה להיות חייל סדיר. מצד שני, קצינה בין הרגליים שלך, זו סיבה מספיק טובה להישאר בסדיר (אולי אפילו לחתום קבע). ולכן, בזיון הזה יש שיקול שאין בזיונים אחרים: מה הדרגה של האובייקט. אל תזלזל: החלטה נכונה בסעיף הזה יכולה לגרום למה שנשאר מהשירות הצבאי שלך להיראות כמו גן עדן (אמיתי, לא מהדפוקים האלה שיש בהם תפוחים עצים ונחשים מדברים). אם אתה באמת הצלחה עצומה (ואתה לא) והצלחת לשגול קצינה בדרגת רב סרן ומעלה, אתה, חבר, יכול לפתוח גן עדן משלך ולהנפיק כרטיסי חבר.

מצד שני, צה"ל הוא צבא שוביניסטי להחריד ולכן סביר להניח שקצינה, עד שתגיע לדרגת רב סרן ומעלה, תיראה כמו אבטיפוס של מרכבה סימן 5. מצד שני, כמובן שתמיד תוכל לחזור לאופציית הסג"מית הצעירה ממדור ת"ש: שאריות קורס הקצינות עוד טבועות בה, היא נורא רוצה להוכיח את עצמה והכי חשוב, קצינה צעירה מקבלת המון תורנויות לילה. מה זאת אומרת מה זה קשור? הכל צריך ללעוס בשבילך? זה אומר שהיא הולכת לטחון המון לילות בבסיס כקצינה תורנית (הבנת? יופי טמבל). קח לך כמה דקות ותבחר.

אם אתה פייטר אדיר או טבח עלוב יש לנו בשורות טובות: אתה הולך לזיין קצינה. אם אתה לא, אתה לא. החברה הישראלית שופטת אנשים לפי תפקידים. לא שאנחנו בעד, אבל גם גרף הסיכויים שלך מושפע מהעניין הזה. יש שתי נוסחאות מאוד ברורות שבעזרתן תחשב את סיכוייך:

1. המרחק מהבית כפול מידת היכולת שלך לפנק אותה
2. רמת הבדידות כפול מידת היכולת שלך להעיר את הצד האימהי שלה

לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שעל הנוסחה הראשונה עונים טבחים. ועדיף - בצאלים. אין כמו קפה קר עם גלידה בלילות הקיץ החמים כשאתה נמצא רחוק מהבית. לילה, דפיקה על הדלת שלה עם כוס הקפה ביד, היא פותחת, אתה נכנס ומסלסל שיר מזרחי, זורק לה משהו סתמי כמו: "פרח יפה כמוך אסור שיתייבש כאן במדבר". היא תילחם עם עצמה בהתחלה, אחרי הכל, היא קצינה ואתה טבח. אבל המחווה המרגשת, המרחק מהבית והפערים המנטליים (לטובתה, אידיוט) יעשו את שלהם.

הנוסחה השנייה תופסת במקרה שאתה כמובן בוגר מסלול הכשרה צוות מתקדם ביחידה המיוחדת של סיירת מטכ"ל, שזו יחידה כל כך סודית ומובחרת עד שמספר החברים בה הוא שניים, אתה וראש הממשלה. במקרה הזה, הגבריות תעשה את שלה ואין הרבה מה לכתוב על זה. כמובן שמבט נוגה ורגיש בעיניים, בשילוב יכולת כתיבת שירים נמוכה במיוחד (הן לא רוצות שירים טובים, הן רוצות לחשוב שהן מיוחדות. ולא יקרה לך כלום אם תכתוב איזה שיר סתמי שישמש אותך תמיד) תעשה את שלה.

אם אחת אחת משתי הנוסחאות האלה לא נושאת איתה בשורות טובות עבורך, יש לך משכורת צבאית. תשתמש בה. העולם מלא זונות נרקומניות בלי שיניים שישמחו לקחת לכיס חלק מתקציב הביטחון.