המרוץ אל מתחת לגלימה
    

במסגרת קורס הרענון במדעי הרומנטיקה מיסודו של בלייזר, להלן השיעור הראשון: כך תתקע פרקליטה
לזיין עורכת דין זה כמעט כמו להיות סופרמן (אמיתי, לא אחד כזה שנופל מסוסים). תחשוב: אישה, שיודעת להיות מאוד רעה אם היא רוצה – ואתה המנהל הגדול במחלקת האורגזמות שלה. רק תן לה אורגזמה אחת מצוינת, והיא לא תרשה שאף אחד ינסה אפילו להתעסק אתך. זוכר איך בגיל צעיר רצית ש סטיב אוסטין יבוא להרביץ לכל אלה שמתעללים בך בבית הספר? חבוב, החלום הזה קרוב להתגשם. הנה מדריך קצר.

איפה משיגים?

עיקרון בסיסי בכלכלה המודרנית גורס שבשוק חופשי הביקוש וההיצע שווים פחות או יותר. מצד שני, בפלשתינה אין כלכלה מודרנית. וכך יוצא שברוב בתי הקפה והמסעדות בתל אביב עובדים עורכי דין. לא כיועצים המשפטיים של המקום – אלא כמלצרים. עכשיו אתה צריך להחליט אם חשקה נפשך בלוזרית שסיימה את לימודי המשפטים ולא הצליחה לשכנע אף עורך דין רציני לתת לה למצוץ לו ולהתקבל לעבודה, או שאתה הולך על הדבר האמיתי: אחת שהייתה מספיק חכמה לצלם אותה ואת הפרטנר באמצע ולהגיד במתק שפתיים: "אתה לא חייב לתת לי עבודה כעורכת דין אצלך, מצד שני, אני גם לא חייבת לבטל את השליחות הדחופה של הקלטת שנמצאת ממש עכשיו בדרך לאשתך".

אם בחרת באופציה השנייה (רמז: בחרת!) יש המון מקומות רגילים לגמרי שתוכל למצוא בהם את האובייקט. אבל כדי להשיג יתרון תחרותי (הסחורה מאוד מבוקשת) כדאי להיות מקורי. מאחר וברור לנו שאתה מספיק שיכור עכשיו מכדי להיות מוטרד ברעיונות איך להיות מקורי, תיכף יבוא הפירוט.

מה עושים?

משוואה פסיכולוגית ידועה אומרת, שככל שאובייקט הזיון שסימנת לעצמך נחשב מכובד ורציני יותר, אתה, ביחס הפוך, צריך לבוא מהמקום המנוגד לו. במילים פשוטות, יש אובייקט? יופי. עכשיו, בלי להתעצל, צלצל למשרד שהיא עובדת בו ותברר מה תחום ההתמחות שלה. ביררת? ילד גדול. קח לך חצי שעה ותחשוב על סיפור מצמרר ואפל שבגללו אתה נזקק לשירותיה. אם היא עורכת דין פלילית (וכדאי שתינעל על אחת כזו, יש בהן משיכה לא ברורה ללקוחות שלהן) אתה מייד מייצר סיפור על פשע תשוקה איום ונורא (תקיפה אלימה תחת השפעת אלכוהול ואשפוז ממושך של החבר של האקסית שלך יכולים לגרום לה לגמור בטלפון). באמצע השיחה אתה עוצר על מנת למלמל מילים לא ברורות באיטלקית (עדיף שיישמעו כמו קללות) וקובע איתה פגישה. "מה פתאום מחר בצהרים במשרד? בגלל כל הלחץ והעצבים בזמן האחרון לא יצאתי כבר המון זמן".

ועכשיו הזמן להוריד בגדים

אם ביצעת בקפדנות את כל מה שנאמר בסעיפים הנ"ל, כדאי שתזמין רק שתייה, עדיף כזאת שבאה בשוטים ובכלל, קצר ככל האפשר את הזמן שבין ההגעה למקום ובין הזמנת החשבון. למה? כי מה שנוזל לה מתחת לכיסא זה לא מים. היא רוצה אותך והיא לא יודעת מה היא רוצה יותר, להעניש אותך או לחבוש את נפשך הפצועה. בכל מקרה, היא בוערת. היא כבר מדמיינת את הקעקועים שיש לך מתחת לבגדים, את המכות שהקטנות שתיתן לה על הטוסיק. ובעיקר היא מדמיינת את אבא שלה שאם רק היה יודע. מזל טוב, חבר. יש לך עורכת דין.